Aktuality - Rychlobruslení Žďár nad SázavouAktuality

Ukončení zimní sezony

Včera 28.3. jsme úspěšně ukončili zimní sezonu posledním tréninkem na ledové ploše zimního stadionu ve Žďáru nad Sázavou. Milým překvapením bylo, když se zde objevily naše úspěšné reprezentantky rychlobruslení Martina Sáblíková a Nikola Zdráhalová.

Proběhlo focení, podepisování a v této příjemné atmosféře jsme na pár dnů dali tréninkům sbohem. 

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitInzell 30.1.-2.2.2019

Při poslední návštěvě Max Aicher Areny v německém Inzellu jsme měli možnost se setkat s opravdovými hvězdami světového rychlobruslení(konkrétně s Ireen Wustovou a Francescou Lollobrigidou), které se zde připravují na nadcházející mistrovství světa, které se zde koná od 7.2. do 10.2.2019. A zároveň jsme měli možnost sledovat tréninky národních týmů.

ZvětšitZvětšitInzell 16.1.-20.1.2019

V rámci lednového soustředění v německém Inzellu jsme i spřítomným hlubem KSB Hodonín v sobotu 19.1. uspořádali závody pro naše nejmladší. 

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitVánoční závody

Dnes 27.12. úspěšně proběhl další již 4. ročník Vánočních rychlobruslařských závodů, které se konaly na zimním stadionu ve Žďáru nad Sázavou. Děkujeme všem závodníkům, trenérům a pořadatelům za výborně zvládnutý průběh celé akce. 

A zároveň všem přejeme hodně zdraví a sportovních úspěchů v příštím roce.

BOJ Žďár nad Sázavou.

ZvětšitInternational Skatespecials Cup, Inzell

Minulý víkend se v německém Inzellu konal International Skatespecials Cup 2018 a my byli opět u toho.

Ve velké konkurenci se naši závodníci rozhodně neztratili. Spíše naopak. Opět ukázali, jak mají natrénováno na další sezónu a někteří se blýskli i na stupních vítězů, konkrétně Martin Kučka, Barbora Slámová a Gabriela Anna Čtvrtková. 

Gratulujeme.

 

Kompletní výsledky jsou zde:

https://www.max-aicher-arena.de/wp-content/uploads/Ergebnis_SS_20181124.pdf

 

ZvětšitZvětšitZvětšitInzell 7.11. - 11.11.2018

Tento víkend jsme se zúčastnili soustředění v německém Inzellu. Naši svěřenci si kvalitně zatrénovali a rozjeli tak další zimní sezonu.

Fotografie postupně přidáme do galerie

Přečíst celý článek >>


Oslavy 100 let republiky

Dnes se náš klub BOJ Žďár nad Sázavou účastnil průvodu a oslav 100 let vzniku Československé republiky.

Ani déšť a chladné počasí naše mladé sportovce od těchto oslav neodradilo.

Video: https://youtu.be/lw4LDCOlFVQ

Přečíst celý článek >>


Nové fotky

V galerii přidány fotky ze suché přípravy na sezonu 2018/19

>>


Video z letního soustředění

V sekci Video je přidán odkaz na reportáž z letního soustředění


Přečtěte si... :-)

Třináctiletá naděje rychlobruslení trénuje na „prkně“ jako Sáblíková

https://jihlava.idnes.cz/talent-sport-rychlobrusleni-katerina-machackova-zdar-nad-sazavou-vysocina-1bj-/jihlava-zpravy.aspx?c=A180207_381504_jihlava-zpravy_mv


Starší články: 1 2  >>

Podporují nás:

Sportis
příspěvková organizace města Žďár nad Sázavou
Město Žďár nad Sázavou
kraj Vysočina
Český svaz rychlobruslení
Český svaz kolečkového bruslení
SATT a.s.
Činnost je zaměřena na poskytování kvalitních a spolehlivých služeb zejména v oboru teplárenství a telekomunikací. Zajišťujeme dodávku tepla do 70% Města Žďár nad Sázavou a ve špičkách i výrobu prostřednictvím vlastní kotelny. Za použití nejmodernějších technologií nabízíme vysokorychlostní internet a digitální kabelovou televizi
HELPING VÝŠKOVÉ PRÁCE s.r.o.
Naše společnost se zaměřuje na širokou škálu výškových prací od čištění skalních stěn, přes nátěry konstrukcí, až po vrtací a sanační práce. Kompletní seznam najdete v sekci služby.
Technik für Möbel Hettich
NOMINAL
NOWIS Team
Tým vedený trenérem Petrem Novákem obsahuje vycházející hvězdy světového rychlobruslení, ale i velké juniorské talenty. Zaměření týmu není pouze na rychlobruslení, ale i na silniční cyklistiku a in-line bruslení.
AUTOCONT
Portfolio řešení a služeb

AutoCont se mnoho let zaměřuje na poskytování komplexních IT řešení a služeb pro firemní klientelu a státní správu. Postupně se tak propracoval mezi nejvýznamnější společnosti na ICT trhu a AutoCont nabídka pokrývá naprostou většinu potřeb ICT ve firmách a organizacích.

V pěti hlavních oblastech portfolia řešení a služeb je nabízena koncentrovaná zkušenost a know-how z obrovského množství projektů a zakázek nejrůznějších ICT oblastí.

Zavádíme a provozujeme užitečné informační technologie v organizacích.
Zdeněk Mráček - autodoprava a spedice

Působíme na trhu od roku 2003 jako dopravní firma. Od roku 2011 jsme rozšířili zaměření o zprostředkování přepravy - zasilatelství.
Jsme perspektivní a stále se rozvíjející firma s vysokou kvalitou všech služeb dle přání našich zákazníků. Klademe velké požadavky na celý průběh přepravy, především na dodržení termínů, čistotu vozidel a ochranu zboží.

Všechny zásilky jsou pojištěny proti poškození v průběhu přepravy, ztráty a odcizení třetí osobou u České pojišťovny do výše 500 tisíc korun. Dle požadavků zákazníka je možné kdykoliv přepravované zboží připojistit na vyšší částku.

Při zprostředkování přepravy klademe důraz na kvalitu, cenu a rychlost doručení a snažíme se tak zákazníkům nabídnout přesně takové řešení, které očekávají.

Velkou výhodou naší firmy je, že sídlíme téměř ve středu České republiky, na Vysočině. Ze Žďáru nad Sázavou proslaveného památkou UNESCO - Poutním kostelem svatého Jana Nepomuckého - máme blízko do všech koutů republiky a minimalizujeme nájezdové kilometry a čas přepravy zboží.
Králi.cz - tvorba www stránek, webhosting, internetové obchody
Zvětšit