Sportovní soustředění, Inzell 17.2.-21.2.2017 - Rychlobruslení Žďár nad SázavouSportovní soustředění, Inzell 17.2.-21.2.2017

Inzell

 

Poslední soustředění pro tuto zimní sezónu je za námi. Konalo se ve dnech 17. 2 až 21. 2. 2017. Opět jsme vyjeli do malebné německé vesničky Inzell, kde si naši bruslaři zatrénovali na dlouhé dráze v Max Aicher Arena. Pobyt jsme spojili i s účastí ve Frillensee Cup, kde si děti zajely výborné časy.

Tréninkový program byl sice náročný, ale všichni ho zvládly s přehledem a každý skluz na dlouhé dráze si užívaly. Na trénincích se sešlo i mnoho národních týmů, a tak jsme měli možnost sledovat „v akci“ například nizozemské, norské či finské reprezentanty. Největšími hvězdami byl ale český národní tým v čele s Martinou Sáblíkovou, Nikolou Zdráhalovou, Eliškou Dřímalovou a samozřejmě nechyběl i trenér Petr Novák a další členové NowiS TEAM.

Za Bruslařský oddíl juniorů patří poděkování všem našim závodníkům a rodičům za podporu.

 

Fotografie dodáme do galerie

ZvětšitZvětšitZvětšit


<< Zpět

Podporují nás:

Sportis
příspěvková organizace města Žďár nad Sázavou
Město Žďár nad Sázavou
Zvětšit
Zvětšit
Český svaz rychlobruslení
Český svaz kolečkového bruslení
SATT a.s.
Činnost je zaměřena na poskytování kvalitních a spolehlivých služeb zejména v oboru teplárenství a telekomunikací. Zajišťujeme dodávku tepla do 70% Města Žďár nad Sázavou a ve špičkách i výrobu prostřednictvím vlastní kotelny. Za použití nejmodernějších technologií nabízíme vysokorychlostní internet a digitální kabelovou televizi
HELPING VÝŠKOVÉ PRÁCE s.r.o.
Naše společnost se zaměřuje na širokou škálu výškových prací od čištění skalních stěn, přes nátěry konstrukcí, až po vrtací a sanační práce. Kompletní seznam najdete v sekci služby.
Technik für Möbel Hettich
NOWIS Team
Tým vedený trenérem Petrem Novákem obsahuje vycházející hvězdy světového rychlobruslení, ale i velké juniorské talenty. Zaměření týmu není pouze na rychlobruslení, ale i na silniční cyklistiku a in-line bruslení.
AUTOCONT
Portfolio řešení a služeb

AutoCont se mnoho let zaměřuje na poskytování komplexních IT řešení a služeb pro firemní klientelu a státní správu. Postupně se tak propracoval mezi nejvýznamnější společnosti na ICT trhu a AutoCont nabídka pokrývá naprostou většinu potřeb ICT ve firmách a organizacích.

V pěti hlavních oblastech portfolia řešení a služeb je nabízena koncentrovaná zkušenost a know-how z obrovského množství projektů a zakázek nejrůznějších ICT oblastí.

Zavádíme a provozujeme užitečné informační technologie v organizacích.
Králi.cz - tvorba www stránek, webhosting, internetové obchody
Zvětšit