Sportovní soustředění, Inzell 17.2.-21.2.2017 - Rychlobruslení Žďár nad SázavouSportovní soustředění, Inzell 17.2.-21.2.2017

Inzell

 

Poslední soustředění pro tuto zimní sezónu je za námi. Konalo se ve dnech 17. 2 až 21. 2. 2017. Opět jsme vyjeli do malebné německé vesničky Inzell, kde si naši bruslaři zatrénovali na dlouhé dráze v Max Aicher Arena. Pobyt jsme spojili i s účastí ve Frillensee Cup, kde si děti zajely výborné časy.

Tréninkový program byl sice náročný, ale všichni ho zvládly s přehledem a každý skluz na dlouhé dráze si užívaly. Na trénincích se sešlo i mnoho národních týmů, a tak jsme měli možnost sledovat „v akci“ například nizozemské, norské či finské reprezentanty. Největšími hvězdami byl ale český národní tým v čele s Martinou Sáblíkovou, Nikolou Zdráhalovou, Eliškou Dřímalovou a samozřejmě nechyběl i trenér Petr Novák a další členové NowiS TEAM.

Za Bruslařský oddíl juniorů patří poděkování všem našim závodníkům a rodičům za podporu.

 

Fotografie dodáme do galerie

ZvětšitZvětšitZvětšit


<< Zpět

Podporují nás:

Sportis
příspěvková organizace města Žďár nad Sázavou
Město Žďár nad Sázavou
kraj Vysočina
Zvětšit
Český svaz rychlobruslení
Český svaz kolečkového bruslení
SATT a.s.
Činnost je zaměřena na poskytování kvalitních a spolehlivých služeb zejména v oboru teplárenství a telekomunikací. Zajišťujeme dodávku tepla do 70% Města Žďár nad Sázavou a ve špičkách i výrobu prostřednictvím vlastní kotelny. Za použití nejmodernějších technologií nabízíme vysokorychlostní internet a digitální kabelovou televizi
HELPING VÝŠKOVÉ PRÁCE s.r.o.
Naše společnost se zaměřuje na širokou škálu výškových prací od čištění skalních stěn, přes nátěry konstrukcí, až po vrtací a sanační práce. Kompletní seznam najdete v sekci služby.
Technik für Möbel Hettich
NOMINAL
NOWIS Team
Tým vedený trenérem Petrem Novákem obsahuje vycházející hvězdy světového rychlobruslení, ale i velké juniorské talenty. Zaměření týmu není pouze na rychlobruslení, ale i na silniční cyklistiku a in-line bruslení.
AUTOCONT
Portfolio řešení a služeb

AutoCont se mnoho let zaměřuje na poskytování komplexních IT řešení a služeb pro firemní klientelu a státní správu. Postupně se tak propracoval mezi nejvýznamnější společnosti na ICT trhu a AutoCont nabídka pokrývá naprostou většinu potřeb ICT ve firmách a organizacích.

V pěti hlavních oblastech portfolia řešení a služeb je nabízena koncentrovaná zkušenost a know-how z obrovského množství projektů a zakázek nejrůznějších ICT oblastí.

Zavádíme a provozujeme užitečné informační technologie v organizacích.
Zdeněk Mráček - autodoprava a spedice

Působíme na trhu od roku 2003 jako dopravní firma. Od roku 2011 jsme rozšířili zaměření o zprostředkování přepravy - zasilatelství.
Jsme perspektivní a stále se rozvíjející firma s vysokou kvalitou všech služeb dle přání našich zákazníků. Klademe velké požadavky na celý průběh přepravy, především na dodržení termínů, čistotu vozidel a ochranu zboží.

Všechny zásilky jsou pojištěny proti poškození v průběhu přepravy, ztráty a odcizení třetí osobou u České pojišťovny do výše 500 tisíc korun. Dle požadavků zákazníka je možné kdykoliv přepravované zboží připojistit na vyšší částku.

Při zprostředkování přepravy klademe důraz na kvalitu, cenu a rychlost doručení a snažíme se tak zákazníkům nabídnout přesně takové řešení, které očekávají.

Velkou výhodou naší firmy je, že sídlíme téměř ve středu České republiky, na Vysočině. Ze Žďáru nad Sázavou proslaveného památkou UNESCO - Poutním kostelem svatého Jana Nepomuckého - máme blízko do všech koutů republiky a minimalizujeme nájezdové kilometry a čas přepravy zboží.
Králi.cz - tvorba www stránek, webhosting, internetové obchody
Zvětšit
Zvětšit