Soustředění a International Skatespecials Cup 2018, Inzell - Rychlobruslení Žďár nad SázavouSoustředění a International Skatespecials Cup 2018, Inzell

Minulý víkend se v německém Inzellu konal International Skatespecials Cup 2018 a my byli u toho.

 

Minulý víkend se v německém Inzellu konal International Skatespecials Cup 2018 a my byli u toho. Účast na závodech jsme spojili se soustředěním. Pobyt v Německu jsme o pár dní protáhli a naši závodníci si mohli dosyta užít kvalitní německé ledové dráhy a pořádně si zatrénovat.

Při samotných závodech se nezapřela celoroční fyzická i technická příprava a všichni naši svěřenci si vylepšili svá dosavadní maxima. 

Všem bojovníkům gratulujeme ke skvělým časům a děkujeme za reprezentaci klubu. Sezona je rozjetá skvěle, jen tak dál!

Fotky postupně doplňujeme do gaterie:

http://www.rychlobruslenizdar.cz/inzell-1511-19112017-fotogalerie-20172018-cla-344-67-1-50.html

Zvětšit


<< Zpět

Podporují nás:

Sportis
příspěvková organizace města Žďár nad Sázavou
Město Žďár nad Sázavou
Zvětšit
Zvětšit
Český svaz rychlobruslení
Český svaz kolečkového bruslení
SATT a.s.
Činnost je zaměřena na poskytování kvalitních a spolehlivých služeb zejména v oboru teplárenství a telekomunikací. Zajišťujeme dodávku tepla do 70% Města Žďár nad Sázavou a ve špičkách i výrobu prostřednictvím vlastní kotelny. Za použití nejmodernějších technologií nabízíme vysokorychlostní internet a digitální kabelovou televizi
HELPING VÝŠKOVÉ PRÁCE s.r.o.
Naše společnost se zaměřuje na širokou škálu výškových prací od čištění skalních stěn, přes nátěry konstrukcí, až po vrtací a sanační práce. Kompletní seznam najdete v sekci služby.
Technik für Möbel Hettich
NOWIS Team
Tým vedený trenérem Petrem Novákem obsahuje vycházející hvězdy světového rychlobruslení, ale i velké juniorské talenty. Zaměření týmu není pouze na rychlobruslení, ale i na silniční cyklistiku a in-line bruslení.
AUTOCONT
Portfolio řešení a služeb

AutoCont se mnoho let zaměřuje na poskytování komplexních IT řešení a služeb pro firemní klientelu a státní správu. Postupně se tak propracoval mezi nejvýznamnější společnosti na ICT trhu a AutoCont nabídka pokrývá naprostou většinu potřeb ICT ve firmách a organizacích.

V pěti hlavních oblastech portfolia řešení a služeb je nabízena koncentrovaná zkušenost a know-how z obrovského množství projektů a zakázek nejrůznějších ICT oblastí.

Zavádíme a provozujeme užitečné informační technologie v organizacích.
Králi.cz - tvorba www stránek, webhosting, internetové obchody
Zvětšit